Meat & Greet

IMG_2416

Milovníci burgerů těšte se, dnes je článek určený právě vám. A vy, co máte z hambáčů strach, protože držíte linii, jste vegetariáni, nebo z úplně jiných důvodů. Nebojte se! I na vás tato restaurace myslí a můžete si v ní dát víc, než jen drink.

Meat&Greet se nachází nedaleko Jindřiské ulice v Praze. Pro Vás, co naši matičku Prahu navštěvujete jen jako turisté, mám dobrou zprávu. Burgerhouse se nachází blízko Hlavního nádraží, v docházkové vzdálenosti cca 10 minut. Restaurace má příjemný interiér, je to přesně to místo, kam se rádi vydáte s přáteli pokecat a dobře se najíst. Avšak má to malý háček, respektive dva. Musíte si udělat rezervaci, protože jinak si nemáte šanci sednout. Druhým háčkem je, že rezervace je časově omezená na dvě hodiny. Pokud tedy pánujete dlouhé posezení, musíte si udělat rezervace dvě. Obavy ale mít nemusíte, za dvě hodiny vám stačí na to, abyste si v klidu snědli své jídlo.

foto 1

V Meat&Greet se tedy můžete těšit na příjemnou atmosféru v moderním stylu a mimo jiné to hlavní – na burgery. Pro vegoše mám dobrou zprávu. V nabídce si můžete vybrat falafelový burger a nebo salát. Pro masaře je připraven jídelní lístek plný burgerů z hovězího masa. Ten kdo by rád maso, ale drží linii, na toho čeká v menu burger krůtí.

foto 2

Líbí se mi, že restaurace myslí na to, že samotná houska s masem může být pro člověka „velké sousto“, a tak si přílohu musíte objednat zvlášť. Mohlo by se zdát, že se jedná o marketingový trik, jak vydělat více peněz, ale to bych nebyla já, abych si na takových maličkostech nenašla něco pozitivního.  Moc mne potěšila možnost, objednat si hranolky ze sladkých brambor, protože ty doslova zbožňuji.Falafel burger

Jste-li desertoví a máte rádi sladkou tečku a hlavně, zůstane-li vám po obřím burgeru místo. Pak si můžete objednat i ze tří druhů desertů. Přiznám se, já jsem i přes vegetariánskou verzi večeře místo neměla, takže jsem si desert odnesla domů .

IMG_2425       IMG_2426

Celkově bych Meat&Greet zhodnotila jako průměrnou burgerárnu (3 ***). O jejich burgeru bych domů asi nepsala, jelikož mi přišel opravdu průměrný.  Pokud však hledáte příjemné posezení, máte chuť na burger a jste v centru, proč ne. Teda pokud budete mít štěstí a bude pro vás místo k sezení. A jaké znáte v Praze (i jinde v ČR) burgerárny vy? Kde jsou opravdu snové? Dělají vůbec někde portobello burger? Těším se na vaše reakce:) . Sarrah

 

web: http://www.magburgerhouse.cz/

O autorovi

Sarrah

Zobrazit všechny příspěvky