O BLOGU

IMG_0038

Vítám Vás na blogu little food talks, na kterém se snažím referovat o mé posedlosti jídlem. Respektive lásce k jídlu. Najdete zde články o jídle, různé recepty (zdravé, polozdravé a možná i ty úplně nezdravé), tipy-triky, návody, vychytávky a tak různě… Prostě vše, co souvisí s jídlem. A víte co? Možná i to, co s jídle vůbec nesouvisí:-)

Všechno začalo někdy v roce 2015, kdy jsme se s mojí velice dobrou kamarádkou Hančou rozhodly společně psát blog o jídle. Už dávno, když jsme se poznaly, snily jsme o společné kuchařce. Dokázaly jsme o jídle mluvit a virtuálně (i doopravdy) vařit hodiny a hodiny. Když jsem se přestěhovala do Prahy, tak mi má kolegyně, po vyslechnutí našeho příběhu doporučila, ať společně začneme psát blog. A uvidíme, jak nám to jde. Tento nápad nás nadchnul a následně jsme jej dotáhly do zdárného konce:-).  No ale znáte to, každá z nás měla postupem různé představy o tom, jak blog vést a psát, a taky jsme postupně měla každá jiné priority. Hanka se následně rozhodla, že už ji psaní nebaví a chce skončit. Krize byla na světě.

Pořád jsem si říkala, že je to škoda, že to co jsme už dokázaly a vytvořily je škoda zahodit jen tak. A tak jsem zkoušela dát Hance čas. Ta se ale po nějaké době rozhodla blog úplně pustit. Během toho se u nás i pár věcí změnilo, hlavně v osobním životě. Hanka se vdala, založila svou kváskovou pekárnu v Ostravě a taky začala pracovat v jedné kavárně. Musím říct, že jsem na ni dost hrdá, kam to zatím dotáhla. A navíc ji všechno tak baví a dělá šťastnou, až jsem šťastná i já. Mě se pro změnu, na těhotenském testu, na vánoce 2017, ukázaly dvě čárky, což vedlo k tomu, že jsem v srpnu 2018 porodila nádherné a usměvavé stvoření – Anežku.

Už během těhotenství mne napadalo spousta témat, o kterých psát a dál jsem navštěvovala různé supr podniky, o kterých bych ráda napsala recenzi, bez parťáka to ale nebylo ono. Po narození Anežky mi začal pořádný zápřah – matky ví:). A teď, když je Anežce půl roku mám konečně sílu a odvahu pokračovat.

Jsem ráda, že blog zůstal a žije a snad se i vám, čtenářům, bude líbit.

S láskou Hanka (Sarrah)