6 let přátelství a posedlost jídlem vedly k založení blogu

Když jsme se s Hankou potkaly a objevily společný zájem – jídlo, hned jsme začaly snít o společné kuchařce. Bláznivý nápad dvou ztřeštěných holek! Aby ne, naše zkušenosti byly tehdy pouze amatérské. Náš zájem se však překlenul v posedlost jídlem a zdravým životním stylem. Naše touha a chuť být dobré v tom, co nás baví, nás sunula studiem a zkoušením receptů, které se poslední dobou tak namnožily, že představu o kuchařce přiblížily. V dnešní multimediální době, kdy člověku je blíž smartphone, nežli kniha, rozhodly jsme se založit knihu virtuální – tento blog.

Little food talks by však nevzniklo jen díky touze po kuchařce, ale také díky našemu okolí, které nás motivovalo. Urputní přátelé, kamarádi a kolegové,  kteří pochvalovali výkony v kuchyni, spokojení strávníci na oslavách a v neposlední řadě docela časté žadonění o recepty . To vše stojí za tím, že jsme se s Hankou v únoru sešly a rozhodly založit blog.

Blogy obecně sledujeme, hodnotíme, vykládáme si o nich. Výstrahy některých lidí o tom, že by snad náš nápad nebyl dobrý hrdě ignorujeme a víte proč? Okolní blogy jako konkurenci nebereme, bereme ji jako inspiraci, vzor, příklad, a to nás doufám požene kupředu, abychom i my mohly být jednou tím, co jsou dnes oni pro nás.

little food talks

Každý týden se můžete těšit na dva nové články. V úterky se bude jedna z nás věnovat zajímavosti z oblasti jídla. Budete se moci dočíst, co jsme zjistily, nalezly, vyzkoušely, objevily… Upřímně mohu říct, že Hančiny průzkumy stojí opravdu za to a sama se na ně moc těším!! Každý čtvrtek na vás bude čekat nový recept.  A ano, čtvrtek už je zítra!!! Takže to znamená, že už zítra se můžete těšit na první recept, který pro vás napíše právě Hanka.

Tímto vás vítám v naší virtuální kuchařce a knize zároveň, jelikož u nás najdete nejen recepty, ale také články na různá témata, která souvisí právě s jídlem. Děkuji vám za to, že jste nás objevili a doufám, že se vám naše postování bude líbit. Je mi ctí, že čtete můj první příspěvěk a těším se zase příště,

Vaše Sarrah.

O autorovi

Sarrah

Zobrazit všechny příspěvky

1 Komentář